Powered by Smartsupp
top of page

OUTSOURCING BHP

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy zapewniając Tobie i Twojej Firmie kompleksową obsługę stałą w obszarze BHP na zasadzie outsourcingu. Realizujemy zadania Służby BHP będąc dla Ciebie solidnym wsparciem. Pomagamy spełnić wszystkie obowiązki i wymogi prawne. Informujemy Cię o zmianach w przepisach. 
 
Doradzamy jak uczynić Twoją Firmę bezpiecznym miejscem pracy. Reprezentujemy Cię podczas kontroli instytucji zewnętrznych jak PIP, PSP, SANEPID. Jesteśmy dla Ciebie partnerem od bezpieczeństwa byś mógł rozwijać swój biznes, realizować to, na czym znasz się najlepiej.

Outsourcing BHP od Mocarzy

Na czym polega outsourcing BHP?

Kto może skorzystać z outsourcingu BHP?

Dlaczego wybrać Mocarzy Zabezpieczeń BHP?

Co wchodzi w zakres usług?

Za tym eleganckim słowem kryje się stałe wsparcie zewnętrznych Specjalistów ds. BHP – czyli nas. Przejmujemy wszystkie sprawy związane z bezpieczeństwem i to my martwimy się o to, by Twoja firma była bezpiecznym miejscem pracy. Na wstępie rzetelnie badamy Twoje potrzeby, audytujemy Twoją Firmę pod kątem obecnego stanu bezpieczeństwa, rozmawiamy z kluczowymi osobami, wspólnie ustalamy cele i zakres odpowiedzialności. Ustalamy również skalę, rodzaj wsparcia i częstotliwość naszych wizyt. Przedstawiamy Tobie nasze rekomendacje i realizujemy nasz wspólny plan stworzenia bądź uszczelnienia systemu bezpieczeństwa w Twojej Firmie.

Z naszej oferty może skorzystać każdy pracodawca. Zgodnie z przepisami właściciel firmy musi zagwarantować swoim pracownikom bezpieczne i higieniczne warunki pracy niezależnie od tego ilu ich zatrudnia. Bazując na doświadczeniu naszych pracowników, oferujemy outsourcing BHP nie tylko dla jednostek zatrudniających pracowników administracyjno-biurowych, ale także branż budowlanych, spożywczych i gastronomicznych, przemysłowych, motoryzacyjnych, itd. Właściciel oczywiście może stworzyć osobne stanowisko pracy dla służby BHP, jednak możliwa jest również opcja powierzenia obowiązków BHP firmie zewnętrznej, czyli tzw. outsourcing BHP.

Nasza firma to gwarancja wysokiej jakości usług BHP wykonywanych przez doświadczonych specjalistów ds. BHP. Oferujemy stały kontakt z Klientem, a także dyspozycyjność na terenie nie tylko Jastrzębia-Zdroju, ale także miejscowości ościennych. Nasze usługi pozwolą Twojej firmie zaoszczędzić pieniądze i zwiększyć efektywność pracy. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i kompleksowość w każdym aspekcie naszej działalności. Posiadamy wiele pozytywnych rekomendacji od naszych klientów.

Zakres usług oferowanych w ramach outsorsingu to:

 1. Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bhp (na miejscu u zleceniodawcy oraz informowanie pracodawcy o stwierdzonych zagrożeniach zawodowych wraz z wnioskami zmierzającymi do usuwania tych zagrożeń).

 2. Organizacje wszystkich rodzajów szkoleń BHP (wstępnych i okresowych).

 3. Opracowanie oceny ryzyka zawodowego na wszystkich stanowiskach pracy.

 4. Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania zasad bezpieczeństwa i higieny pracy przez pracowników.

 5. Sporządzanie okresowych analiz stanu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony ppoż.

 6. Opracowanie dokumentacji związanej z wypadkami przy pracy.

 7. Opracowywanie instrukcji stanowiskowych.

 8. Opracowanie instrukcji bhp przy obsłudze poszczególnych maszyn i urządzeń.

 9. Wszelkie inne dyspozycje zleceniodawcy związane z bhp.

3.png

OFERTA SPECJALNA
DLA WSZYSTKICH NOWYCH
KLIENTÓW W 2024 ROKU

RABAT 5%

 • Stały nadzór BHP

  400zł
  Co miesiąc
  +50 zł jednorazowa opłata konfiguracyjna
  dla firm zatrudniających do 5 pracowników
  Ważny przez 12 miesiące/y
 • Stały nadzór BHP

  700zł
  Co miesiąc
  +50 zł jednorazowa opłata konfiguracyjna
  dla firm zatrudniających do 10 pracowników
  Ważny przez 12 miesiące/y
 • Stały nadzór BHP

  1000zł
  Co miesiąc
  +50 zł jednorazowa opłata konfiguracyjna
  dla firm zatrudniających do 15 pracowników
  Ważny przez 12 miesiące/y
 • Stały nadzór BHP

  1500zł
  Co miesiąc
  +50 zł jednorazowa opłata konfiguracyjna
  dla firm zatrudniających do 20 pracowników
  Ważny przez 12 miesiące/y

Przedstawione ceny są cenami netto w pakiecie PODSTAWOWYM i należy doliczyć do nich 23% VAT. Istnieje możliwość rozszerzenia planów o dodatkowe opcje do pakietów STANDARD, ROZSZERZONY i VIP. Cennik prezentujemy w poniższej tabeli.

* dodatkowe szkolenia zgodnie z cennikiem usług
Przedstawione ceny są cenami brutto.

WSPÓŁPRACA W KILKU KROKACH...

passion_7172789 (1).png

Współpraca krok po kroku

SZKOLENIA WSTĘPNE BHP

support_7172838 (1).png

Pogotowie BHP 24/7

Wiemy, że czasami zdarzają się sytuacje kryzysowe, które trzeba ogarnąć na wczoraj. Twój pracownik miał wypadek w pracy? Zapomniałeś zrobić szkolenie? Masz kontrole z Państwowej Inspekcji Pracy lub Sanepidu? Potrzebujesz pilnej porady? Pomożemy Ci z tym. Zadzwoń do nas i opowiedz o swoim problemie.

+48 514-820-720

bottom of page