Powered by Smartsupp
top of page

SZKOLENIA BHP

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom przygotowaliśmy propozycję wstępnych i okresowych szkoleń BHP w formie stacjonarnej. To doskonała propozycja skierowana głównie dla firm z Jastrzębia-Zdroju i najbliższych okolic. Jeśli wolą Państwo tradycyjną formę spotkania będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa w naszym biurze, lub odwiedzić Państwa we wskazanej lokalizacji. Szkolenie stacjonarne pozwala na lepszy kontakt i z reguły jest wstępem do wieloletnich relacji.

Szkolenie BHP to często organizacyjny koszmar dla firm. Pracowników, którzy tego wymagają trzeba umówić z Instruktorem, zarezerwować im czas, znaleźć odpowiednie wolne pomieszczenie… Problemy te tylko mnożą się im większą prowadzimy firmę. Bowiem jak przeszkolić pracowników w placówkach rozsianych w całej Polsce? Tymczasem wszystkie te zmartwienia można rozwiązać w bardzo łatwy sposób: wystarczy podejść do tematu w sposób odpowiadający realiom współczesnych czasów. Nic nie stoi bowiem na przeszkodzie, by szkolenie przeprowadzić przez Internet.

freelancer_7172378.png

Nasza oferta szkoleń BHP

01

Forma szkoleń
szkolenie w formie stacjonarnej lub on-line. Wykłady, prezentacje, filmy, dyskusja.

02

Termin
dowolny, do wyboru podczas rezerwacji szkolenia.

03

Czas trwania
szkolenie wstępne trwa nie krócej niż trzy godziny lekcyjne (instruktaż ogólny) oraz 8 godzin lekcyjnych (instruktaż stanowiskowy). Pracownicy administracyjno-biurowi mają ograniczony czas trwania instruktażu stanowiskowego do 2 godzin lekcyjnych.

04

Egzamin
test wyboru składający się z 10 pytań jednokrotnego wyboru.

05

Zaświadczenie
zgodne Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy

OFERTA SZKOLEŃ BHP

team_7172484.png

Szkolenia BHP dla wszystkich grup pracowników

WSPÓŁPRACA W KILKU KROKACH...

passion_7172789 (1).png

Współpraca krok po kroku

SZKOLENIA WSTĘPNE BHP

bottom of page