Powered by Smartsupp
top of page

E-LEARNING BHP

Profesjonalne szkolenie BHP, przygotowane w formie wideo oraz e-learningu przez naszych specjalistów, pozwolą Twoim pracownikom na przyswojenie wiedzy w dowolnym czasie, nawet na ekranie smartfona z dowolnego miejsca na Ziemi. Nasze rozwiązania dają dostęp do szkoleń 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Nasza platforma daje możliwość w łatwy i prosty sposób ukończyć potrzebne szkolenie. Wybór tej formy szkolenia pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze oraz czas, Twój oraz Twoich pracowników. Ponadto unikniesz dodatkowych kosztów takich jak np. wynajmem sali na szkolenie organizowane w formie stacjonarnej. Proponowane przez nas szkolenia BHP są w pełni zgodne z prawem. Jeżeli zdecydujesz się skorzystać z możliwości, jakie daje nasza platforma, będziesz mógł liczyć na fachową obsługę i doradztwo dotyczące zakresu wiedzy BHP oraz korzystania ze szkolenia BHP w formie e-learningu.

sl3.jpg

01

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

Zarejestruj bądź zaloguj się na naszej platformie szkoleniowej i wypełnij prosty formularz.

sl2.jpg

02

WEŹ UDZIAŁ W SZKOLENIU

Przejdź wszystkie kroki szkolenia w dogodnym dla siebie czasie i dowolnego miejsca.

shutterstock_557310670.jpg

03

ZDAJ TEST

Test możesz zdawać aż do uzyskania pozytywnego wyniku.

shutterstock_582559063.jpg

04

ZAŚWIADCZENIE

Po ukończeniu szkolenia od razu masz dostęp do zaświadczenia o jego ukończeniu.

passion_7172789 (1).png

Prostota działania to droga do sukcesu

Dzięki łatwości obsługi nie będziesz miał najmniejszego problemu, by odbyć kurs kończący się zaświadczeniem. Jak to działa?

Nasza platforma e-learningowa wyróżnia się przede wszystkim swoją intuicyjnością. Każdy uczestnik otrzymuje indywidualny login i hasło do platformy, a także krótką instrukcję logowania wraz z bezpośrednim linkiem do szkolenia. Dzięki temu korzystanie z platformy jest niezwykle proste, a przyswajanie informacji z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy przebiega bezproblemowo. Po ukończeniu szkolenia BHP online, pracownicy przystępują do testu weryfikującego zdobytą wiedzę, co stanowi potwierdzenie ich gotowości do pracy na wyznaczonym stanowisku.

 

Nasza platforma e-learningowa została zaprojektowana z myślą o maksymalnej przejrzystości. Czytelne prezentacje wzbogacone o materiały filmowe oraz zrozumiałe opisy dotyczące kluczowych zagadnień, takich jak reagowanie w sytuacjach awaryjnych, to tylko część oferowanej wiedzy. Filmy instruktażowe nie tylko edukują pracowników w istotnych kwestiach, ale także pomagają im zrozumieć i unikać potencjalnych zagrożeń w miejscu pracy. Dzięki temu, każdy uczestnik może przyswoić cenne informacje w sposób efektywny i przystępny.

launch_7172457.png

Szkolenia BHP w formie e-learningu

support_7172838 (1).png

Pogotowie BHP 24/7

Wiemy, że czasami zdarzają się sytuacje kryzysowe, które trzeba ogarnąć na wczoraj. Twój pracownik miał wypadek w pracy? Zapomniałeś zrobić szkolenie? Masz kontrole z Państwowej Inspekcji Pracy lub Sanepidu? Potrzebujesz pilnej porady? Pomożemy Ci z tym. Zadzwoń do nas i opowiedz o swoim problemie.

+48 514-820-720

bottom of page